OK
ZPG

شرکت طراحی و مهندسی آذر آهنگام البرز

Design and Engineering Co. of Azar Ahangam Alborz

  • Conveyor

  • Aluminum Melting Furnace

  • Aluminum Recycling Furnaces and Machinery

  • Copper Refining Furnace

  • Post Weld Heat Treatment Furnace

Awesome Image

کار تیمی

حضور مهندسین و کارشناسان از رشته های مختلف در کنار هم و بهره گیری از تجارب مشاوران توانمند داخلی و خارجی، این امکان را برای شرکت آذر آهنگام البرز فراهم آورده تا بتواند ضمن تحلیل دقیق نیاز مشتری، بهترین پیشنهاد را به ایشان ارایه نماید. کار تیمی از نخستین مراحل شناسایی نیاز مشتری تا بهره برداری و ارایه خدمات پس از فروش در این مجموعه جریان دارد.

Awesome Image

دانش و توان بالا در طراحی و ایده پردازی

تفسیر نیاز مشتری و تبدیل آن به طرح، نقشه، سازه و تجهیزات و در نهایت، راه اندازی و بهره برداری از حاصل کار، هنری است که در این شرکت نایاب نیست. ما از مشتری نمی پرسیم "چه تجهیزی لازم دارید؟". بلکه با اتکا به دانش و تجربه تجمیع یافته در شرکت آذر آهنگام البرز و گفتگو با مشتری به این نتیجه می رسیم که چه تجهیزی مناسب ترین است و نیاز مشتری را در بلند مدت مرتفع می سازد.

Awesome Image

بهره وری انرژی و مواد

ویژگی شاخص محصولات شرکت آذر آهنگام البرز بهره وری بالای انرژی و مواد است. در کوره های مختلف این واژه ها تعاریف گوناگونی دارند، ولی در همه آنها بالابودن بهره وری به معنی بازگشت سریع تر سرمایه گذاری صورت گرفته، حاشیه سود بالاتر تولید و در مجموع تولید ارزان تر است. راندمان بالای مواد در بازیافت فلزات نکته ای بسیار با اهمیت است و کاهش چند دهم درصد از تلفات مواد ممکن است میلیاردها ریال سود برای مشتریان ما به همراه داشته باشد.